Dbanie o zdrowie Zakupy

Zabezpiecz płuca przed zanieczyszczeniami – maseczka przeciwpyłowa

Wytwarzane przez fabryki i samochody spaliny to olbrzymie zagrożenie, które skutkuje licznymi problemami zdrowotnymi wśród mieszkańców dużych skupisk miejskich. Szkodliwy jest w szczególności smog, który może nawet powodować nowotwory. Z myślą o tym stworzono innowacyjne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – stworzona dla sportowców

Maski przeciwpyłowe to produkty stworzone z myślą o mieszkańcach miast, w których odczuwa się znaczne skażenie powietrza. Znakomicie sprawdzają się również w przypadku osób, które aktywnie spędzają czas – np. motocyklistów, oraz osób cierpiących na alergie. Profesjonalna maseczka przeciwpyłowa filtruje nawet 99,9% pyłków, sprawiając, że swobodne oddychanie staje się wyjątkowo łatwe. Filtrowanie wdychanego powietrza jest skuteczniejsze dzięki profesjonalnym filtrom węglowym, w które wyposażone są produkty. Uprawiasz sport lub żyjesz w wielkim mieście i chcesz maksymalnie ochronić swoje płuca? Maska przeciwsmogowa to produkt dla Ciebie! Wyprodukowana z innowacyjnego tworzywa, pomoże wyeliminować problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – specjalny kształt

Maseczki przeciwpyłowe sprawdzają się nie tylko w bardzo trudnych sytuacjach, np. podczas rajdów motocyklowych przez tereny leśne. Są świetne również podczas uprawiania sportów zimowych i wieczornego joggingu. Dlaczego w ostatnich latach są tak popularne? Problem szkodliwych pyłów jest bardzo poważnym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców aglomeracji, które zwłaszcza w sezonie grzewczym są narażone na skażenia. Dym unoszący się z kominów może być przyczyną niebezpiecznych chorób. Maski przeciwsmogowe to znakomita ochrona przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń. Specjalny kształt i możliwość regulacji rozmiaru sprawia, że używanie masek jest niezwykle komfortowe. Dodatkowo specjalna konstrukcja powoduje, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.