Dbanie o zdrowie Zakupy

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Chcesz zamówić mini przyłbicę? Wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, kompletnie zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do biura bądź banku, gdzie najczęściej napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa usta i nos, ale równocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są wytrzymałość, wygoda oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (do 30 razy) za pomocą mydła.

Mini przyłbica – dla astmatyków oraz osób pracujących

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić maski ochronne w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy z pewnością uznają za atut również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]