Technologie Zakupy

Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Jeśli szukasz drukarek 3D, zobacz tutaj

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można nawet o 90% obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się łatwą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie uzyskać jednakowe makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w różnych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny i solidny, a w trakcie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie występują zniekształcenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]