Zakupy

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zamów słoje z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]