Kosztowności Zakupy

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, czego potrzebujecie, w jednym miejscu.

Wraz z rozkwitem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj bardzo często korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomal wszystko, nadal jest wiele artykułów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup platynowego pierścionka, łańcuszka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego wymiaru lub sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli rozerwał się nam łańcuszek lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikatowy podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet albo zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niekompletną bądź zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]