Zakupy

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Dowiedz się, gdzie zamówić balon na wino, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]