Zakupy

Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Dowiedz się, gdzie zamówić środki czystości, wejdź na verdeavis.pl

By utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla ekip sprzątających, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnej chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, wykwitów pleśni, osadu z tłuszczów bądź graffiti.

Chemia profesjonalna – profesjonalna ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i niszczycielskie oddziaływanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]