Usługi branży budowlanej Zakupy

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się ponad 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowały, że jego pracownicy zapewniają odbiorcom najlepszą jakość usług i dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich trwałość, osiągnięte za pomocą wykorzystania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, pełnego komfortu eksploatacji oraz zadowolenia konsumenta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Oferowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla klientów, którzy szukają nietypowych, ale trwałych i w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz stanowią świetną izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wykonywane są zawsze z materiałów najwyższej klasy.

Jakie usługi proponuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze obsługi klientów. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych według ich indywidualnego projektu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale też sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]