Usługi branży budowlanej Zakupy

Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Chcesz nabyć kątowniki aluminiowe? Sprawdź https://metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-ALUMINIOWE/49

Specjalistyczne komponenty wyprodukowane z aluminium zapewniają trwałość konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo szerokie zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – do kupienia również przez internet

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Są one niesamowicie wytrzymałe na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. Wśród kształtowników znajdziemy także inne typy komponentów – m.in. teowniki i zetowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w stacjonarnych hurtowniach, ale również przez internet. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb odbiorców. Elementy sprzedawane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – kształtowane przez gięcie

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia, np. w branży motoryzacyjnej, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Używa się ich do produkcji statywów, regałów, rolet itp. O tak szerokim zastosowaniu decyduje przede wszystkim surowiec, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go swobodnie kształtować poprzez gięcie.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]