Zakupy

Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Więcej o naturalnym mydle w płynie na http://bit.ly/2LSf93R

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, przemysł gastronomiczny czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które gwarantują wysoki poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, bez trudu spłukuje, a jednocześnie efektywnie myje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym towarom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]