mata dezynfekcyjna przejazdowa, maty gumowe przemysłowe
Zakupy

Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także redukują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się komfort i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]