Kosztowności Zakupy

Kolczyki z koralem

kolczyki z koralem

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od wieków. Podobno zmniejszają panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada też właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych ludowością.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]