Kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo z pewnością rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz doskonale się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o dość kwadratowej twarzy – są długie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy oczywiście nadmienić, że kobiety o trochę odmiennej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni model.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – to zależy od kosztów ich wydobycia oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich najlepiej kupić? To sprawa naszych preferencji – czasem korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, zatem kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]