Usługi branży budowlanej Zakupy

Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Jeśli szukasz drzwi wejściowych dwuskrzydłowych, kliknij tu

Drzwi wejściowe spełniają wiele zadań – oddzielają od hałasu docierającego z ulicy, chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz strzegą przed kradzieżą. Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe nie wypaczają się

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoje cechy oraz wytrzymałość od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno rewelacyjnie się prezentuje i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w pomieszczeniach panuje komfort termiczny, a jednocześnie opłaty za ogrzewanie nie są za wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania należy wziąć pod uwagę modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich właściwości – nie odkształcają się i trudno je uszkodzić, więc wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Dwuskrzydłowe drzwi drewniane na wymiar

Producenci świadczą też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nieszablonowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje spersonalizowane projekty na zamówienie, a równocześnie daje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić wspaniale prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Klienci mogą także wybierać spośród wielu modeli szyldów. Prócz walorów estetycznych, należy także położyć nacisk na pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Sforsowanie ich jest utrudnione, bowiem obecnie często zaopatruje się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Zapewnia to mieszkańcom wysoką ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. By osłonić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, do ich produkcji wykorzystuje się środki impregnujące wysokiej jakości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]