Kosmetyki Zakupy

Colourpop – kosmetyki do makijażu prosto z USA

Chcesz nabyć produkty Colourpop? Wejdź na houseofbeauty.com.pl/m/37-colourpop

Na rynku dostać można niesamowita ilość najróżniejszych produktów używanych do wizażu, jednak przeciętny konsument jest w stanie wyliczyć z pamięci zaledwie kilka najpopularniejszych firm funkcjonujących w tej branży. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo szanowanych, jakkolwiek niszowych marek artykułów do makijażu, takich jak na przykład Colourpop, pojawiło się już na półkach drogerii w naszym kraju.

Colourpop – nie tylko dla najbogatszych kobiet

Firma Colourpop rozpoczęła swoje działanie w Los Angeles, czyli tam, gdzie kreuje się nowe kierunki mody. Z tego powodu szybko znajduje odpowiedź na wszelkie ich zmiany. Dzięki temu jest w stanie dostarczyć do sprzedaży kosmetyki, które są obecnie poszukiwane przez odbiorców. Za główny cel marka wyznaczyła sobie produkcję niedrogich – a zarazem luksusowych – kosmetyków o najszerszej palecie barw. Firma Colourpop wyszła bowiem z założenia, że absurdem jest to, by na najlepszej jakości produkty do wizażu pozwalały sobie wyłącznie najbogatsze kobiety. Colourpop czerpie wzorce z różnych źródeł, jak również mobilizuje swoich klientów do pozostawiania opinii dotyczących ich produktów. Colourpop nie sprawdza swoich produktów na zwierzętach. Polecają je profesjonalni makijażyści, którzy chwalą głownie ich ponadprzeciętną trwałość. Kosmetyki Colourpop doceniane są też przez fanki wizażu, które poszukując niecodziennego stylu, często rezygnują z łatwo dostępnych błyszczyków czy pudrów.

Charakterystyka produktów Colourpop

Sztandarowym produktem marki Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to wszak klasyczny kosmetyk – ich atutem jest to, że mają konsystencję musu, który po dotknięciu błyskawicznie przemieniają się w puder. Dzięki temu można je aplikować na powieki tak za pomocą klasycznych pędzli, jak również opuszkami palców. Co ciekawe, można je wedle uznania mieszać, aby otrzymać zróżnicowane barwy. Innym znanym produktem marki Colourpop jest szminka Ultra Matte, która odznacza się wysoką zawartością pigmentów. Chociaż kosmetyki wytwarzane przez Colourpop w Polsce są rzadko spotykane, można je kupić przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]