Kosztowności Zakupy

Biżuteria z koralem

biżuteria z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, koral wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral często spotykany jest w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie .

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]