Zakupy

Akcesoria do alkoholu – co będzie Ci potrzebne?

Kup akcesoria do alkoholu na http://bit.ly/2S78Xae

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale też skłonność do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań oraz zadowolenie płynące ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera piwo, nalewki, wino lub cydr, acz nie brak też wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich rurek, pojemników, balonów czy korków. Ponadto, do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista koniecznych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem wypada stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber czy inne domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dużo lepiej będą się natomiast prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania wręczyć najbliższym w charakterze upominku. Osobny wariant takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale również tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter imprezy.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]