Zagadnienia związane ze stronami www

Wybór prezentów świątecznych – to już niedługo

Figurki, zdalnie sterowane pojazdy, konsola do gier czy planszówki? A może książka? Wybór prezentów świątecznych nie jest łatwy, a rodzice przed gwiazdką muszą naprawdę się namęczyć, chcąc znaleźć prezent, który w stu procentach usatysfakcjonuje ich podopiecznych. Najwięcej trudności przysparza z pewnością to, że prezent świąteczny musi być niespodzianką – maluch nie ma prawa zatem wiedzieć, jaką zabawkę dostanie. Jak jednak sprawdzić, co okaże się najlepszym prezentem unikając zdradzenia swoich intencji? Jak wybrać prezenty świąteczne?

Prezenty świąteczne – napisz list

Pisanie listów do św. Mikołaja ma barwną tradycję. To świetna zabawa dla najmłodszych, a dla dorosłych okazja do tego, żeby sprawdzić, co kupić im pod choinkę. Dzięki temu ustrzeżemy się niemiłych sytuacji, kiedy w kluczowym momencie dziecko jest nie do końca radosne z powodu prezentu, jaki otrzymało. Szczególną frajdę podobne listy przyniosą małym dzieciom, ale ich pisanie można zaproponować także tym starszym, które nie wierzą w św. Mikołaja – zwłaszcza, jeżeli spowodujemy, że w ich oczach zadośćuczynienie tej tradycji będzie czymś wyjątkowym.

Możliwość zdobycia prezentów świątecznych

Mamy szansę to osiągnąć na przykład wchodząc na stronę www.listdomikolaja.pl. Korzystając z prostego kreatora zrobimy z maluchem interesujący, graficzny list, a potem wyślemy go na elektroniczną pocztę Świętego. Zabawa okaże się tym fajniejsza dla dziecka, że wysyłając taki list startujemy w konkursie, podczas którego codziennie mamy szansę zdobyć świetne prezenty świąteczne dla naszych pociech.