Marketing i reklama Zagadnienia związane ze stronami www

SEO

Zajrzyj tu, jeśli szukasz więcej wiadomości o SEO

Co musisz wiedzieć o SEO?

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza optymalizację stron www pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma sprawić, by stała się ona przyjazna dla robotów jak również użytkowników. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. CSS, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By osiągnąć jak najlepsze rezultaty, warto dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują roboty wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony, a następnie umieszczają dane w specjalnie stworzonych do tego bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne jest gwarancją efektywnej nawigacji po stronie, zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek.

White Hat SEO i Black Hat SEO

SEO można podzielić na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się zabiegów nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]