Marketing i reklama Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Dalsze informacje o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net.

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, działających wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, na przykład w Szczecinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają zwykle fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep rtv kraków”, “masażysta kraków” czy “piekarnia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tych lat świetnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozbudowę contentu, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]