Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Umywalki Bathco – wybierz klasyczny design lub nowoczesność

Bathco to jeden z najbardziej doświadczonych producentów ceramiki sanitarnej. Firma została stworzona trzy dziesięciolecia temu w Hiszpanii, a dziś jej umywalki można nabyć w wielu państwach całego globu. Uznanie, jakim cieszą się jej produkty, nie może jednak dziwić – Bathco cechuje wytrzymałość oraz ciekawe projekty. Potrafi zadowolić różnych klientów, a jej wyroby staną się na pewno dekoracją naszej łazienki. Czym charakteryzują się wyroby Bathco? Co poza tym czeka na nas w ofercie marki?

Umywalki Bathco – design na pierwszym miejscu

To wzornictwo jest wizytówką Bathco. Marka dba o to, aby zadowolić wszystkich klientów – tak zwolenników klasycznego wzornictwa, jak ludzi, którzy preferują inne, innowacyjne rozwiązania. W ofercie Bathco czekają na nas wanny oraz brodziki dostosowane do nowoczesnych toalet oraz produkty kierowane do klientów, którzy najlepiej funkcjonują we wnętrzach zaaranżowanych z uznaniem dla designerskich sprawdzonych rozwiązań.

Umywalki Bathco – odporność i solidność

Innym wyróżnikiem umywalek Bathco jest spora wytrzymałość na wpływ wody i uszkodzenia materiału. Projektanci marki dbają o to, żeby ich wanny czy brodziki radziły sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Warto też wspomnieć, iż Bathco proponuje nam linię wyrobów EKO, które wykonywane są jedynie z materiałów w stu procentach przyjaznych dla przyrody. W ofercie Bathco dostępne są, oprócz ceramiki, także najróżniejsze dodatki do stylowo urządzonej toalety.