Wyposażenie i urządzanie wnętrz Zakupy

Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia będzie najwłaściwszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie dzień i noc już nie. Który typ najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ i śrub oraz wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, iż produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym pokój.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowego wymiaru.