Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Akcesoria łazienkowe i baterie Kohlman – jakość na lata

Kohlman to marka, która mimo niezbyt długiej działalności w branży sanitarnym, już zdołała przekonać wielu klientów. Nie jest tak bez powodu, gdyż wyroby tej marki słyną z doskonałej jakości oraz nietypowych wzorów. Wytwarza ona przede wszystkim baterie, jednak w ofercie opisywanej marki znajdziemy też słuchawki prysznicowe i rozmaite akcesoria. Czemu zatem warto postawić na wyroby Kohlman? Baterie charakteryzują się różnymi innowacyjnymi technologiami, które rzutują na komfort korzystania z nich i żywotność.

Kohlman – baterie stylowe i solidne

Baterie firmy Kohlman produkowane są z najwyższej klasy surowców, a przed pojawieniem się w sklepach przechodzą szereg najróżniejszych badań. Projektanci firmy unikają kompromisów, przez co kupujący dostają tylko wyroby, które przetrwają wiele lat intensywnej eksploatacji. Wykonane są z galwanizowanego mosiądzu, co sprawia, że doskonale wyglądają oraz wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki. Dla projektantów Kohlman istotna jest też funkcjonalność ich produktów – używanie ich okazuje się bowiem dziecinnie proste.

Kohlman – baterie do nowoczesnej ubikacji

Ekipa firmy jest zdania, iż doskonały design nigdy nie wychodzi z mody. Z tego powodu różne wyroby firmy doskonale wyglądają i zaspokajają gusta nawet wymagających klientów. Możemy komponować je do wystroju zarówno minimalistycznych toalet, jak i pomieszczeń urządzonych bardziej tradycyjnie.