Logistyka, spedycja, transport Usługi

Wybierz transfer na lotnisko i nie martw się transportem

Po długim locie w końcu lądujemy. Zrobiło się jednak ciemno, a przy lotnisku nie stoi nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską także nie jest trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują teraz tak często, po drugie – wieziemy drogi bagaż. By tego uniknąć, podróż w interesach należy zorganizować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Zwłaszcza, iż dziś nie jest to trudne. W miejscowościach z głównymi lotniskami działają wszak przedsiębiorstwa świadczące transfer na lotnisko oraz do hotelu. Co istotne, ich specyfika niewątpliwie spełni oczekiwania najbardziej wyczulonych klientów. Czym więc różni się od zwykłego transportu? Dlaczego opłaca się postawić na tę formę?

Czemu warto postawić na transfer na lotnisko?

Większość pasażerów na pewno ucieszy to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie i pozostałych dużych miejscowościach operują flotą złożoną tylko z ekskluzywnych aut – na przykład Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego taxi, pasażerowie mogą zlecić transport swoich partnerów w interesach – kierowca odbierze klienta z lotniska oraz dowiezie we wskazane miejsce. Należy także zaznaczyć, iż transfer na lotnisko oraz do hotelu zakłada też większe trasy – klienci mogą zamówić kurs do innej miejscowości, a nawet regionu.

Koszty transferu na lotnisko

Ze względu na jego różne plusy i oferowane luksusowe warunki jazdy jasnym jest, tego typu transfer na lotnisko bywa trochę bardziej kosztowny od tradycyjnej taksówki. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę fakt, że korzystając z tej opcji mamy szansę dotrzeć do innych miejscowości, różnice w cenie nie będą duże. Transport w granicach Krakowa to koszt około siedemdziesięciu złotych. Natomiast klienci wyjeżdżający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są także poznaniem Małopolski, mogą skorzystć z kursów do okolicznych miast – na przykład Oświęcimia.