Usługi

Usługa opróżniania piwnic. Jak się to odbywa?

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi strychów, pomieszczeń gospodarczych i garaży. Chciałbyś zadbać o porządek w swoim domu? Zobacz, kiedy warto zamówić kompleksowe sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – to nie takie proste!

Uprzątnięcie starej piwnicy to duże wyzwanie – trzeba wynieść nie tylko z zajmujące pomieszczenie zepsute przetwory, niedziałającą elektronikę czy sprzęty, ale też zatroszczyć się o wywiezienie śmieci do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych niebezpieczne dla otoczenia i podlega karze. Obywatele większych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie porządkować domowych strychów i piwnic – funkcjonują tam przedsiębiorstwa, które oferują profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają czasu albo ochoty na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, by zajęli się tym eksperci. Przedsiębiorstwa zajmujące się sprzątaniem mieszkań poradzą sobie z różnymi rodzajami odpadów – meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, RTV i AGD), jak również odpadami budowlanymi czy gruzem.

Jak odbywa się sprzątanie mieszkań i piwnic?

Ekipa przedsiębiorstw oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań przyjeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Firmy tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady i pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a potem przewieźć do stosownego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu różnego typu odpadów i są w stanie błyskawicznie uporać się z zagraconymi strychami i piwnicami. Koszt usługi jest z reguły zależna od zakresu zrealizowanych prac.