Logistyka, spedycja, transport Usługi

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Na http://tinyurl.com/vm22tj5 znajdziesz więcej szczegółów o lotnisko Balice parking

Szybkość, komfort i możliwość przybycia także w bardzo odległe miejsca naszego globu – to największe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył dużą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać asystę załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ujście powietrza w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]