Logistyka, spedycja, transport Usługi

Strzeżony parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – gdzie zaparkować auto?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy położony blisko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą nie będziesz w stanie uruchomić samochodu? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.