Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – dlaczego warto na nie postawić?

Utylizacja mebli Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb

W dużej części domów obecne są strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wynosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam niezbędna? Wtedy najrozsądniej jest zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z różnych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy niepotrzebne szafy, kanapy, fotele, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]