Usługi

Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Sprawdź, kto oferuje wymianę szybki.

Telefony, laptopy i tablety są dziś nierozerwalnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, toteż nabywając te akcesoria na ogół wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką sławą cieszą się od dziesięcioleci urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej znacznej ceny w porównaniu do produktów innych marek, z każdym rokiem zyskują sobie miliony nowych użytkowników. Jednakże nawet sprzęt najwyższej klasy może stracić swoje właściwości lub zostać uszkodzony wskutek nieostrożnego używania. Ale nie oznacza to, że bezzwłocznie powinno się wymienić go na nowy – wystarczy bowiem oddać go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana baterii i delikatnych elementów – co naprawi Serwis iPhone Warszawa?

Ci, którzy posiadali produkty Apple wiedzą z pierwszej ręki, że te urządzenia działają bezawaryjnie latami, jakkolwiek nawet one nie są odporne na uszkodzenia, powstałe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę szybki przedniej i tylnej, stłuczonych na skutek mocnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje, a także wymianę innych małych części jak nierejestrujący dźwięków mikrofon lub zepsute gniazdo ładowania. Nasi specjaliści będą wsparciem też w przypadku zamoczenia iPhone’a czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa smartfonów starej i nowej generacji

Tak długo jak smartfon ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez trudu zrealizujemy w autoryzowanych serwisach producenta. Trudności zaczynają się po okresie gwarancyjnym, bowiem naprawa nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Całe szczęście na terenie naszego kraju, głównie w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z wieloletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie dokonać naprawę telefonów tej marki zarówno nowej, jak i starej generacji, wyprodukowanych w okresie ostatnich dziesięciu lat, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS oraz XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości dostarczyć go do punktu osobiście, znajdź ekspertów, którzy podejmą się naprawy telefonów Apple dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555