Usługi Usługi branży budowlanej

Profesjonalny montaż paneli

Optymalny wystrój wnętrza gwarantuje funkcjonalność i znakomite efekty wizualne. Kluczowym elementem w każdym lokalu jest podłoga, o którą należy odpowiednio zadbać, na przykład poprzez wykończenie jej panelami. Zobaczmy zatem jak najlepiej remontować podłogę i komu najlepiej to zlecić.

Montaż paneli – jaki podkład

Opracowano wiele metod wykładania paneli, ale najprostszym jest łączenie ich krawędzi, bez przykręcania desek do podłoża. Pod spód trzeba oczywiście zastosować profesjonalny podkład, którego rolą jest wygłuszenie podłogi. Można do tego wykorzystać fachowa pianka oraz płyty wiórowe. Nie zapomnijmy o zrobieniu około 0,5-1 cm odstępu przy ścianie, ponieważ panele podlegają rozszerzeniu pod wpływem wilgoci. Szczelina będzie sprytnie ukryta na kolejnych etapach remontu.

Montaż paneli – błyskawicznie i dokładnie

Samodzielne ułożenie paneli jest niezwykle skomplikowaną czynnością. Żeby oszczędzić sobie problemów dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Istnieje wiele firm, które wykonują montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Chrzanowie. Profesjonaliści nie tylko błyskawicznie i umiejętnie położą panele, ale także pomogą nabyć odpowiednie materiały i dopasować je do wystroju naszego wnętrza oraz indywidualnych potrzeb. Wspomagając się profesjonalnym doradztwem będziemy mogli zapomnieć o samodzielnym selekcjonowaniu najlepszych rodzajów listw przypodłogowych – ekipa dowiezie wszystko wprost do naszego domu. Nie musimy się martwić o dowóz paneli i zyskujemy gwarancję, że nasze mieszkanie będzie prezentować się idealnie.