Usługi

Profesjonalna opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli opłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]