Usługi Usługi branży budowlanej

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Na joannaklusak.com uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów z biura projektów Kraków.

Biuro projektowe świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i praktycznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie sprawuje kontrolę nad rozwojem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku lub proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz ciekawych, nieszablonowych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle wielu domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne trendy architektoniczne.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, obiekty rekreacyjne, żłobki i pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może także przygotować plan funkcjonalnych i obszernych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]