Logistyka, spedycja, transport Usługi

Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Branża związana z transportem stale się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków eksportu oraz importu. Jednoczenie potrzebuje też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, zwłaszcza tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie nowoczesne rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są jedynie surowce wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni 3 dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, co potwierdza m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o przewozie szczególnie delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis na obszarze krajów Unii Europejskiej

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia lub w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje dokonywane są na obszarze krajów UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o asekurację konsumentów, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne od ręki, co redukuje okres oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.