Turystyka i podróże Usługi

Pokoje gościnne w Gdyni – standard jak w hotelu

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast Pomorza – z niewielkiej rybackiej wsi założonej w 1926 roku błyskawicznie przekształciło się w wielką aglomeracjęprzyciągającą inwestorów oraz turystów. Chciałbyś spędzić wczasy w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W czasie wakacji w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, jak również żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.