Logistyka, spedycja, transport Usługi

Parking przy lotnisku – znakomite miejsce dla samochodu na czas podróży!

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, ale korzysta z taksówki lub prosi kogoś o przywiezienie. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować pojazd na czas podróży. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się z niego skorzystać?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko swoim autem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie należy się tym martwić, gdyż obsługa parkingu organizuje transfer podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony na wszelkie możliwe sposoby. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są także ceny atrakcyjniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyruszyć w podróż w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pełniąca dozór przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.