sala ślubna, przyjęcie weselne
Usługi

Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli salę do tańca. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, należy poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc przygotowanie menu, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja sali . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć około 130 osób. Wesele można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]