Logistyka, spedycja, transport Usługi

Odbiór z lotniska luksusowymi autami

Przylecieliśmy do obcego miasta w celach biznesowych. Jest już ciemno, zaś do hotelu mamy kilkanaście kilometrów. Dotarcie komunikacją publiczną nie będzie najlepszym rozwiązaniem – z uwagi na niski komfort oraz bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo jest naprawdę ważne, gdyż przywieźliśmy przy sobie walizkę pełną drogich sprzętów. Niestety, na postoju brakuje taksówek, a operatorka mówi nam, iż najszybciej wyjedziemy za niecałą godzinę. Jeśli z portu lotniczego chcieliśmy dojechać od razu do miejsca noclegu kłopot nie będzie duży, ale jeśli oczekuje nas partner biznesowy, może to rzucić się cieniem na współpracy. Jak ustrzec się takich problemów? Rozwiązanie będzie banalnie proste – organizując wyjazdy w interesach powinniśmy wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. Jak to zrobić?

Odbiór z lotniska dla VIP-ów

Odbiór z lotniska to usługa kierowana do najbardziej wymagających klientów. W odróżnieniu od tradycyjnej formy, decydując się na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni do hotelu prestiżowym samochodem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W tym razie zyskamy również gwarancję tego, iż kierowca będzie czekał na nas, gdy dotrzemy na do celu, zatem z pewnością dotrzemy na czas na spotkanie z ewentualnym partnerem. Należy wspomnieć również o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić też dla kontrahentów goszczących u nas.

Odbiór z lotniska w Krakowie

Jak nietrudno się domyślić, odbiór z lotniska szczyci się szczególnym zainteresowaniem w miejscowościach z większymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w stolicy czy Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw oferujących tę usługę nie ogranicza się rzecz jasna jedynie do tych miejscowości – po wylądowaniu w Krakowie można wybrać kurs między innymi do Zakopanego lub do Częstochowy. Zaś jeśli potrzebujemy, można zarezerwować transfer do wielu innych miejscowości w kraju – nie tylko na południu Polski.