Logistyka, spedycja, transport Usługi

Najlepsze VIP TAXI w Krakowie

Ekskluzywne przewozy osób na terenie Krakowa to rozwiązanie dla każdego, kto chce dostać się na lotnisko lub inne miejsce w kraju autem limuzyną. Zweryfikujmy najważniejsze cechy tej oferty i przekonajmy się kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – płać w formie papierowej lub przez terminal płatniczy

VIP TAXI w Krakowie oferuje przewóz klientów i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Taksówkarz zaproponuje pomoc z walizkami, zaparkuje tuż pod terminalem, a nawet może odebrać nas po podróży. Forma płatności jest dogodna dla każdego klienta – możemy zapłacić gotówką lub elektronicznie oraz np. w walucie obcej – m. in. EUR. Z przewozów najczęściej korzystają dyrektorzy prywatnych spółek, która przyjeżdża do Małopolski na wszelkiego typu konferencje lub spotkania biznesowe. Oczekuje ona przede wszystkim kompleksowej obsługi, bezproblemowego przejazdu przez korki i wytwornych warunków. Delegaci tych przedsiębiorstw bardzo często podróżują luksusowymi samochodami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ jest on bezpieczny i prezentuje się pięknie.

VIP TAXI – profesjonalna załoga

Klienci prywatni, których stać na luksusowe taksówki, a także gwiazdy – często korzystają z VIP TAXI Kraków. Z reguły zależy im na bezpieczeństwie w poruszaniu się po mieście, liczą też na profesjonalną obsługę. Samochody są w pełni wyposażone, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Szoferzy VIP TAXI to osoby biegle władające językiem angielskim, profesjonalnie przygotowane do pracy.