Logistyka, spedycja, transport Usługi

Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Na pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice Kraków

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]