Usługi

Kompleksowa organizacja ślubów

Dowiedz się, kto oferuje organizację ślubu Kraków

Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w życiu, które trzeba zaplanować dużo wcześniej. Jeżeli życzymy sobie, żeby ten moment był idealny – warto zdecydować się na skorzystanie z doradztwa wedding plannera, który zadba o wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo osób z niej korzysta?

Organizacja ślubu – fotograf i bukiety

Samodzielna organizacja ślubu to duże przeżycie dla większości par. Trzeba wynająć restaurację, zaangażować obsługę foto, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z ozdobieniem sali, jedzeniem na weselu oraz wyborem sukni ślubnej. To wywołuje dużo problemów, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Taki specjalista od podszewki zna trendy związane z modą ślubną, ale także jest świetnie zorganizowany. Troszczy się o najdrobniejsze szczegóły – stworzenie i wręczenie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w domu weselnym, selekcję menu. Na życzenie narzeczonych można również zorganizować wesele oryginalne. A może pragniemy zaangażować operatora drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie usługi stają się coraz bardziej modne – konsultant ślubny z całą pewnością zachęci nas do tego. Oprawa uroczystości zależy od funduszy jakimi dysponujemy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubów – drobne detale

Specjalista zna sprawdzone kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego kamerzystę oraz odpowiednio rozsadzi gości na przyjęciu. Nie będziemy musieli samodzielnie kontaktować się z firmą cateringową, negocjować w sprawie ceny za kwiaty i denerwować się. Nawet maleńkie szczegóły budują w dniu ślubu klimat, dlatego trzeba o nie zadbać. Konsultant ślubny pójdzie z nami nawet do butiku i pomoże wybrać wspaniałą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu nasz ślub będzie wydarzeniem perfekcyjnym.

Siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]