Usługi

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Zleć catering na imprezy na lastrada.pl.

Lato obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale w zasadzie co rusz w przeróżnych miejscach w Polsce organizowane są gale, konferencje czy benefisy. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite dania, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zarezerwowałeś salę na imprezę bądź wybrałeś już lokalizację, w którym wyprawisz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz trzeba zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych trunków, ciepłych posiłków i przekąsek. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – właściwy rozkład stolików, eleganckie dekoracje, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy niewątpliwie będą też zadowoleni, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Atutem zamówienia usługi cateringu eventowego jest bezspornie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi wyborne dania, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W toku ustalania niuansów oferty podpowie ona, jakie napoje, dania oraz zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]