parking długoterminowy balice
Logistyka, spedycja, transport Usługi

Długoterminowy parking strzeżony w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego usług?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także bezpłatny dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]