Usługi

Czyszczenie i sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Chyba nikt z nas nie chce, by pomniki jego krewnych były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, porządkując groby tylko przed związanymi z bliskimi świętami. obecnie jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – musimy tylko zlecić ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Gdzie znaleźć podobne oferty? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – jak znaleźć?

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów bez problemu wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te nierzadko ogłaszają się również w okolicy nekropolii – kiedy uważnie sprawdzimy tablice z ogłoszeniami, z pewnością znajdziemy dobrą w naszym przypadku ofertę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych usług świadczonych przez przedsiębiorstwa zajmujące się miejscami spoczynku naszych najbliższych. Decydując się na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć także na renowację pomnika, montaż siedzenia przy grobie, palenie świeczek lub sadzenie roślin. Możliwe jest wykupienie pojedynczej usługi czy skorzystanie z oferty abonamentowej.

Czyszczenie grobów – ile zapłacimy?

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych zleceń ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie, bo koszty mogą znacznie różnić się w poszczególnych miejscowościach. W większości polskich miejscowości za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem mniej więcej trzydziestu złotych. Dwunastomiesięczna opłata stała wyniesie nas zaś mniej więcej czterysta zł za pojedynczy grób.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]