Logistyka, spedycja, transport Usługi

Czego można oczekiwać od długoterminowego parkingu przy lotnisku

Na lotnisko można dostać się na wiele sposobów, najczęściej MPK wyznacza odrębną trasę autobusową, która kończy bieg przy porcie lotniczym. Niemniej jednak Polacy preferują dojazd TAXI albo prywatnym samochodem, gdyż jest to praktyczniejsze szczególnie jeśli przewozimy ciężkie walizki. Ale co zrobić, gdy jesteśmy zmuszeni dojechać do lotniska sami i nie mamy komu powierzyć swojego pojazdu?

Parking przy lotnisku – bezpieczny postój samochodu

Weźmy za przykład duże lotnisko w podkrakowskich Balicach. W jego pobliżu bez trudu znajdziemy długoterminowe parkingi, gdzie możemy zostawić nasze auto bez lęku o jego bezpieczeństwo. Parkingi przy lotnisku są profesjonalnie oświetlone, ubezpieczone i monitorowane, a licencjonowana ochrona pilnuje je całodobowo. Wygoda ich użytkowania polega również na tym, że klienci po pozostawieniu tam auta mogą poczekać na transfer na lotnisko i z powrotem – wystarczy powiadomić pracowników parkingu o przylocie i parę chwil później można już wracać samochodem do domu. Transfer z i na lotnisko oferowany jest także nocą.

Powrót bez niespodzianek – obsługa parkingu długoterminowego pomoże w nagłych przypadkach

Parkingi przy lotnisku zapewniają klientom dodatkowe wsparcie w wielu niespodziewanych sytuacjach. Jeśli po długim parkowaniu w pojeździe wyczerpie się akumulator, na parkingu można będzie skorzystać ze stacji ładującej. Dla klientów pod ręką też kompresor, na wypadek spadku ciśnienia w kołach. Poza tym obsługa parkingu jest zawsze gotowa pomóc przy eksploatacji tych przyrządów. Ciekawostką jest, że właściciele aut elektrycznych również nie zostaną bez pomocy – na parkingach długoterminowych coraz częściej montuje się stacje do ich ładowania.