Usługi

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Zamów catering z dowozem.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie rodzinne lub firmowe, na które spraszasz dużą ilość uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje i małe przekąski w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia zazwyczaj wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze poczęstunku. Zatem nie godzi się stawiać na stolikach osób zaproszonych zwykłych herbatników oraz słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – oferta usług doświadczonych catererów

Firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, śluby czy chrzciny. Oferty te są odpowiednio dopasowane do charakteru konkretnych eventów, dlatego najczęściej różnią się np. kosztem i wachlarzem dań proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno przedstawić swoje oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja eventów rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, więc wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Czy warto korzystać z cateringu?

Przygotowanie dań choćby dla skromnej grupy gości może stać się olbrzymim problemem, zwłaszcza wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na skoordynowanie innych istotnych aspektów imprezy. Jest to też sposobność poczęstowania uczestników wyśmienitymi potrawami przygotowanymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Warto jednocześnie podkreślić, że ważnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich kompozycja na stole. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]