Usługi

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić organizację wesel w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, wesela bądź komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na które zaprasza się nieraz nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a później naszykować oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – smaczne dania, które zachwyci gości

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na układanie listy gości, wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków i zakąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoliki będą wspaniale udekorowane i prawidłowo nakryte, dania będą wyborne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie serwować gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Menu wesela skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii zabaw dla zaproszonych, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub pozyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście złożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Wypada jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i często na prośbę zamawiającego zgadzają się przygotować indywidualne kompozycje dań.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]