Usługi

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Poznaj więcej szczegółów o cateringu firmowym.

Szkolenie, konferencja albo ważne rozmowy biznesowe – każda poważna firma niechybnie kiedyś stanie przed koniecznością organizacji takiego eventu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie duże tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na konferencję przekąski oraz napoje

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeważnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie dwie-trzy półgodzinne przerwy, podczas których trudno jest zjeść pełny posiłek w najbliższej restauracji. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie odzieży i rąk. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Organizujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach firm, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, spożywając samodzielnie przyszykowane czy też zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]