Usługi

18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Lokal na urodziny - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Zazwyczaj w przypadku różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy zabaw z przyjaciółmi oraz krewnymi, nie uznając, że jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których huczne świętowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie pełnoletność, a więc “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z pojemną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy starać się o posady urzędnicze. Ale zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy ze znajomymi. Można znowu zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od innych? Naturalnie, że nie będzie. Wobec tego lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Często grupa znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd przestrzeni też jest istotny!

Każdy wie, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Należy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a takich może być wiele pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali również jest niesłychanie ważny, by zaproszeni całkiem wczuli się w ducha imprezy. Warto zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian według podanych wytycznych oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do budżetu oraz budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]