Usługi finansowe i rachunkowe

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Potrzebujesz więcej informacji o Flobo - robocie do obsługi należności? Skieruj się na flobo.io

Przedsiębiorcy stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych firm

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla firm usługowych, domów wypoczynkowych oraz biur podróży

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, zatem znakomicie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]