Usługi branży budowlanej

Złączki hydrauliczne – mufa nierdzewna

Chcesz nabyć mufę nierdzewną? Wejdź na metal-e.pl/MUFY

W czasie konserwacji instalacji wodnej niezbędne są specjalistyczne elementy, które ułatwią zrealizowanie całego procesu. Jednym z takich akcesoriów jest mufa nierdzewna. Do jakich prac jest używana i gdzie można ją kupić?

Mufa nierdzewna – wykorzystaj ją w czasie prac hydraulicznych

Mufa nierdzewna jest komponentem spajającym rury, ma kształt walca. Bardzo często ten moduł ma również wewnętrzne gwintowanie. W sklepach otrzymamy mufy między innymi o złączach typu 3/4″L-35 (DN-20), 6/4″L-45 (DN-40), 2 1/2″L-65 (DN-65) i wiele innych. Używane są z reguły w rurociągach wodnych, jednak sposób ich wykorzystania może być znacznie szerszy. Żeby złączka dobrze wypełniała swoje zadania, musi być zrobiona z antykorozyjnego materiału – stali nierdzewnej. Wówczas mamy gwarancję, że instalacja będzie wytrzymała i spełni wszystkie normy jakościowe.

Mufa nierdzewna – gdzie można ją dostać

Na rynku mamy wiele rodzajów muf nierdzewnych, które są łączeniem niezbędnym podczas różnych prac hydraulicznych. Mamy do dyspozycji zróżnicowane przekroje, które możemy idealnie dobrać do naszych potrzeb. Mufy nierdzewne wyprodukowane są również z wielu gatunków stali, a najlepsza jest stal 316. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w elementy niezbędne przy pracach hydraulicznych? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe. Takie zakupy są niesamowicie wygodne – nie musisz wychodzić z domu, żeby sprawdzić asortyment, zamówienia dokonujesz przez internet, a przesyłkę dostarcza Ci listonosz. Sklepy online to gwarancja niskich cen i szerokiego asortymentu.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]